Eventy

Na rynku eventów działamy od 9 lat. W swoim gronie mamy doświadczonych baristów, którzy z roku na rok zdobywają coraz więcej tytułów w ogólnokrajowych zawodach i mistrzostwach (m.in. Mistrz Polski Cup Tasters 2017, Vice Mistrz Polski Latte Art 2011 oraz wielokrotni finaliści Mistrzostw Polski Barista i CIGS), jesteśmy jedną z 15 kawiarni na świecie, z której wywodzi się Mistrzyni Świata Baristów.

Nasza praca podczas targów polega na wydawaniu kawy najwyższej klasy dla Państwa oraz Waszych gości. Każdy z baristów ma ogromną wiedzę na temat fachu, w którym się trudnimy, dlatego też oprócz przyjemności płynącej ze spożywania kawy, każdy gość podchodzący do baru na pewno usłyszy mnóstwo ciekawostek na temat kawy i jej przygotowania, a nawet w wolnej chwili będzie mógł pod okiem mistrzów sam spróbować swoich sił w przygotowaniu kawy.

W naszej ofercie eventowej kawy mleczne oraz espresso są serwowane z ekspresu ciśnieniowego, każda z nich przygotowana z największą starannością, zawsze wykończone przez naszych baristów techniką latte art. Serwowane przez nas kawy czarne są zaparzane w ekspresie przelewowym, zawsze dwie różne do wyboru, dzięki temu Wasi goście oraz Wy macie okazję poznania alternatywnej metody zaparzania kawy oraz porównania kaw z różnych stron świata. Sprawia to, że czas wydawania zamówień jest znacznie krótszy i sprawniejszy.

Dzięki temu, że na codzień funkcjonujemy jako stacjonarnie, jako doświadczeni kawiarniści, zadbamy o to, żeby każdy z Waszych gości, a przede wszystkim Wasi pracownicy mogli poczuć się jak w kawiarni. Stanowi to na pewno dobrą rozrywkę dla Waszego zespołu pracującego na targach. Jesteśmy od tego aby umilić czas w przerwach między rozmowami z potencjalnymi klientami Państwa firmy i dostarczyć również Wam trochę przyjemności.

Kontakt: event[at]brisman.pl